Voorbeelden voor leerlingen in het voortgezet ow

Cynthia

Afdrukken
PDF

Cynthia was 14 jaar toen ze door haar ouders werd aangemeld. Ze zat toen in de derde klas van het Atheneum. Bij haar was een paar jaar eerder PDD-NOS vastgesteld.
Met hulp van haar ouders wist ze zich heel lang goed te redden, maar na een poosje liep ze tegen een aantal problemen aan. Ze haalde telkens onvoldoendes, terwijl ze toch heel veel tijd aan haar huiswerk besteedde. Ook had ze steeds meer ruzie met haar docenten en haar klasgenoten.

Lees meer...

Erik

Afdrukken
PDF

Erik was 17 jaar toen hij bij Molendrift werd aangemeld. Hij zat op dat moment in het examenjaar van het havo. Op het aanmeldingsformulier schreef Erik dat de eerste tentamenperiode niet goed is gegaan. Hij scoorde meer onvoldoendes dan voldoendes. Hij gaf aan dat hij wel beschikte over de juiste kennis, maar dat hij tijdens de tentamens vaak 'dichtklapte'. Hij wist op die momenten bijna niks meer. Hij wilde graag leren deze black-outs te voorkomen zodat hij betere cijfers kon halen en zou slagen

Lees meer...